ŻALUZJE

Żaluzja pionowa to zawsze modna, elegancka i praktyczna osłona przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Stosowana z powodzeniem w budynkach użyteczności publicznej, tj. bankach, szkołach, urzędach czy salach konferencyjnych, lecz także przez odbiorców prywatnych.

Śmiało zastępuje firankę, zasłonkę i jest nowatorską formą aranżacji wnętrza. Doskonale zabezpiecza przed działaniem promieni słonecznych powodując rozproszenie światła lub całkowite zaciemnienie.

Różnorodność systemów rozciągania oraz mnogość wysokiej jakości materiałów sprawi, że z powodzeniem można ją dopasować do różnych rodzajów potrzeb Klientów.

Dostępność materiałów niepalnych oraz antystatycznych gwarantuje, że bez problemu i przez wiele lat z powodzeniem służą w wielu biurach.

« wróć na górę

 Żaluzje aluminiowe były "od zawsze" i stały się ponadczasowe. Ich prostota konstrukcji, wielorakość zastosowania, funkcjonalność i wysoka żywotność sprawiają, że są one praktycznym elementem dekoracji okien i wnętrz.

Bogata gama kolorów i dokładny sposób wykonania sprawiają, że chętnie są zakładane i dzisiaj w celu zaciemnienia pomieszczenia, obniżenia temperatury (o 10 - 15 %) oraz większej intymności w mieszkaniu.

Najnowocześniejszy system wykonania powoduje, ze są wygodne, niezawodne i bardzo estetyczne, a wyposażone w boczne prowadzenie linkowe sprawiają, że doskonale zachowują się nawet przy uchylonym oknie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo żaluzje o szerokości 25 i 50 mm w bardzo bogatej gamie kolorystycznej, m.in. matowe, metalizowane, perforowane czy nawet drewnopodobne.

« wróć na górę

 Żaluzje drewniane nadają pomieszczeniu niepowtarzalne piękno, urok oraz elegancję. Są idealną ochroną przed nadmiernym słońcem oraz nagrzewaniem się pomieszczenia.

Poziome lamele o szerokości 25mm lub 50 mm dają możliwość regulacji żaluzji i ilości wpuszczanego światła do pomieszczenia poprzez ustawienie optymalnego kąta.

Bogata gama kolorystyczna pozwala na dowolną aranżację wnętrza i kolorystyczne dopasowanie do już istniejących elementów wystroju.

W naszych żaluzjach mechanizm osłonięty jest drewnianą listwą, co sprawia, że nie jest widoczny tylko elegancko współgra z całością. Dodatkowo do żaluzji montowanych na skrzydło okienne proponujemy prowadzenie linkowe, tak, aby przylegała ona do szyby mimo uchylonego okna.

« wróć na górę

 
Copyright (c) by Elprim 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone.