ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne stanowią idealne połączenie wysokiej estetyki i funkcjonalności, a jednocześnie są elementem zabezpieczającym. Wykonane z różnej grubości profila aluminiowego dobieranego w zależności od gabarytów powierzchni. Pianka poliuretanowa wypełniająca profil sprawia, że nie tylko idealnie wycisza lecz również stabilizuje temperaturę. Bogata kolorystyka oraz mnogość systemów sprawia, że roleta nie tylko efektownie wygląda komponując się z budynkiem ale stanowi poważne zabezpieczenie przed włamaniem.

Podstawowe systemy rolet zewnętrznych to:


Roleta natynkowa jest przeznaczona przede wszystkim do już istniejących budynków. Roleta zwijana jest do skrzynki umieszczonej na elewacji lub we wnęce okiennej. Odpowiednio dobrana kolorystyka sprawi, że stanie się elementem dekoracyjnym budynku. Skrzynki są dostępne jako ścięte pod kątem 45o lub jako owal.

« wróć na górę

 


Roleta do zabudowy to system stosowany do nowowznoszonych budynków lub takich przed ociepleniem. Wkomponowuje się ona idealnie w elewację budynku stanowiąc jego integralną część. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna a pozostałe elementy, czyli prowadnice i klapa rewizyjna są dopasowane kolorystycznie do okna. Elementy podtynkowe nie ingerują w konstrukcje okna, drzwi i nadproża a w efekcie nie naruszają bilansu energetycznego budynku. Całość sprawia, że system jest wyjątkowo estetyczny, korzystny i atrakcyjny.

« wróć na górę

 


Roleta nasadkowa to system nadający się do nowo budowanych obiektów lub podczas modernizacji (wymianie okien) już istniejących. Składa się on ze skrzynki i prowadnic wykonanych z PCV i montowanych do okna (nie powoduje utraty gwarancji) oraz aluminiowego pancerza. Bogata kolorystyka dekorów drewnopodobnych skrzynek i prowadnic nadaje efektowne i estetyczne wykończenie wnęk okiennych.

« wróć na górę

 


Roleta zewnętrzna z moskitierą to specjalny system oferowany przez naszą firmę w celu zwiększenia funkcjonalności rolet. To wyjątkowe rozwiązanie jakim jest siatka przeciwinsektowa zintegrowana z roletą podniesie komfort użytkowania naszych rolet. Rolowana moskitiera umieszczona w skrzyni rolety zewnętrznej i podwójne prowadnice pozwalają na niezależne użytkowanie rolety i moskitiery.

« wróć na górę

 
Copyright (c) by Elprim 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone.