OKNA

Dbając o Państwa komfort oraz czas a jednocześnie pragnąc zapewnić kompleksowość usług na jak najwyższym poziomie z możliwie jak najniższą ceną do naszej oferty wprowadziliśmy okna.

Troszcząc się o wysoką jakość wybraliśmy jednego z liderów na rynku okien Firmę ADAMS.

Dzięki tej współpracy do Państwa domów mogą trafić okna z jak najwyższej półki, w jak najlepszym wykonaniu, ciekawych aranżacjach profili, bogatej kolorystyce a co najważniejsze w super cenie.

Polecamy Państwu okna z serii:


BREUGMANN to pięciokomorowy profil o głębokości zabudowy 73 mm wzbogacony dwiema uszczelkami zapobiegającymi powstawaniu mostków cieplnych a co za tym idzie redukcję kosztów energii. Profil ten posiada możliwość mikrowentylacji. Zostały tu zastosowane bezpieczne okucia, blokady błędnego położenia klamki oraz antyprzeciągowa. Dzięki wysokiej jakości PCV uzyskują łatwość konserwacji, utrzymanie czystości oraz długą i niezmienną żywotność okna.
« wróć na górę

 

PASSIV - LINE to odpowiedź na potrzeby rynku. To pasywne okno charakteryzujące się bardzo wysoką izolacją cieplną w najniższej cenie. W tym systemie zastosowano rozwiązanie techniczne polegające na wklejeniu szyb co wpływa między innymi na zwiększenie sztywności skrzydła, a wypełnienie pianą poliuretanową komór wewnątrz profili polepsza znacząco właściwości termoizolacyjne. W celu stabilności okno zostało wyposażone w stal ocynkowaną zatopioną w piankę poliuretanową. To najbardziej zaawansowane technicznie i zarazem jedno z najcieplejszych okien w klasie rozwiązań energooszczędnych.

« wróć na górę

 INVEST to okna produkowane na najbardziej popularnym od lat profilu Aluplast. Pięciokomorowy profil o 70 mm grubości zabudowy z designem w formie klasycznej (prostej) lub zaokrąglonej z możliwością mikrowentylacji to idealne rozwiązanie dla Klientów chcących uzyskać doskonałą jakość w niskiej cenie.

« wróć na górę

 
Więcej informacji i parametry na stronie naszego partnera www.adams.com.pl
Copyright (c) by Elprim 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone.