MOSKITIERY

Moskitiera to najbardziej popularny produkt w ochronie przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, kwiatów i krzewów dostosowany praktycznie do każdego rodzaju profila okiennego.

Jest ona skonstruowana z aluminiowego profila - dostępnego w kolorze białym, brązowym oraz za dopłatą w okleinach (m.in. złoty dąb, orzech, mahoń i inne) - zapewniającego trwałość i stabilność oraz specjalnej siatki z włókna szklanego pokrytej winylem dla lepszej przejrzystości.

Dzięki wysokiej jakości zastosowanych do produkcji materiałów nie wymaga ona specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych - wystarczy woda z detergentem i bez trudu usuniemy brud i kurz - co sprawi, że nasza moskitiera znów będzie czysta i posłuży nam wiele lat.

Moskitiera jest bardzo prosta do pomiaru oraz montażu, gdyż do jej zamocowania wymagane jest tylko przyłożenie do okna i przekręcenie haczyków.

Moskitierę możemy bez trudu zamontować na oknie jak również dzięki odpowiedniej (grubszej) konstrukcji i zawiasom na drzwiach balkonowych i swobodnie ją otwierać i przechodzić bez konieczności ciągłego demontowania. W moskitierze drzwiowej dodatkową szczelność gwarantuje przymocowana do profilu uszczelka szczotkowa.

Moskitiery dzielimy na dwie podstawowe grupy: ramkowe i rolowane. Obie znajdziecie państwo w ofercie naszej firmy.

Copyright (c) by Elprim 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone.