MARKIZY

Markizy to idealne rozwiązanie do zasłaniania większych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne.

Markiza to nie tylko ochrona lecz także lepsze samopoczucie. Bo czyż nie lepiej zrelaksować się na świeżym powietrzu w pięknej pogodzie w otoczeniu najbliższych? Odpoczynek pod naszą markizą to idealne rozwiązanie.

Nasze markizy to połączenie nie tylko najwyższej jakości elementów (aluminiowa konstrukcja i impregnowane tkaniny najlepszych zachodnioeuropejskich producentów), funkcjonalność lecz przede wszystkim atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd. Bogata kolorystyka tkanin i kilka kolorów konstrukcji sprawi, że każdy dobierze coś dla siebie.

Markizy wykonujemy na określony wymiar a dodatkowo szeroki asortyment sterowań elektrycznych wsparty automatyką pogodową zapewnia że każdy nasz Klient jest usatysfakcjonowany.

Markizy dzielimy na dwie podstawowe grupy: tarasowe i balkonowe. Każda z grup ma możliwość wykonania markiz w kasecie co dodatkowo dodaje jej elegancji i zapewnia dłuższą żywotność.


MARKIZY TARASOWE
Markizy tarasowe idealnie sprawdzają się na dużych powierzchniach chroniąc przed nadmiernym nasłonecznieniem. Rozkładane ramiona przegubowe połączone łańcuchem Flyera zapewniają trwałość i niezawodne działanie.


MARKIZY BALKONOWE (NADOKIENNE)
Markizy balkonowe (nadokienne) - to aluminiowy stelaż z opuszczanymi ramionami wyposażonymi w sprężyny, które napinają tkaninę i zapobiegają składaniu się ramion pod naporem wiatru. Są one również pięknym elementem dekoracyjnym budynku.
Copyright (c) by Elprim 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone.