BRAMY

Brama garażowa to nie tylko zamkniecie otworu garażowego lecz funkcjonalna i integralna część naszego domu. Jej odpowiedni design i dobrana kolorystyka wpływa na wygląd całego budynku. Nasze bramy to nie tylko atrakcyjny design ale przede wszystkim stabilna i przemyślana konstrukcja.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy segmentowe i rolowane. Dobierane indywidualnie wedle Państwa życzenia oraz możliwości montażu.


Bramy segmentowe to dziś najchętniej wybierany model. Gwarantuje on komfort, wygodę, atrakcyjny wygląd a gruby panel (40 mm) wypełniony bezfreonową pianką poliuretanową jest doskonałą izolacją termiczną jak i akustyczną. Panele naszych bram wykonane są z ocynkowanej ogniowo blachy (0,5 - 0,7 mm) powlekanej poliestrem. Połączone panele otwierają się pionowo pod strop, prowadzone na rolkach w prowadnicach. Rozwiązanie to sprawia, że możemy maksymalnie wykorzystać powierzchnię garażu bez zabierania dodatkowego miejsca przed nim potrzebnego do swobodnego otwierania. Bramy te mogą być obsługiwane ręcznie lub elektrycznie a w celu zwiększenia bezpieczeństwa stosujemy proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem takie jak rygiel bądź zamek. Bogata kolorystyka jak również dostępność dekorów w połączeniu z przetłoczeniami lub bez nich sprawia, że nasze bramy można dopasować do każdej elewacji, koloru okien, myśli architektonicznej i każdego gustu nawet Klientów z najwyższymi wymaganiami.

« wróć na górę

 


Bramy rolowane charakteryzują się dużą uniwersalnością z racji ich wszechstronnej możliwości montażu - jest on możliwy zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz zamykanego pomieszczenia. Specjalny pancerz wykonany ze trwałych profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową doskonale zapewnia ochronę przed utratą ciepła. Mechanizm nawojowy umieszczony w aluminiowej skrzyni jest doskonale chroniony przed warunkami atmosferycznymi. Całość wykonana z aluminium (tj. pancerz, prowadnice i skrzynia) czyni ją odporną na korozję. W bramie rolowanej istnieje możliwość zastosowania napędu elektrycznego z funkcją awaryjnego otwierania za pomocą korby.

« wróć na górę

 


Rolo-krata zrobiona jest i działa na tej samej zasadzie co brama rolowana z tą różnicą, że zamiast profilu pancerza wypełnionego pianką poliuretanową stosowany jest specjalny wzmacniany pancerz ażurowy. Rolo-krata najczęściej stosowana jest jako zamknięcie stoisk zlokalizowanych w galeriach handlowych gdyż pozwala na solidne zabezpieczenie z jednoczesną możliwością pełnego eksponowania towaru.
« wróć na górę

 
Copyright (c) by Elprim 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone.